Novinky

Korunka Esence vody pro charitativní soutěž

24. 5. 2016 byla odtajněna korunka ŠENÝR Bijoux pro soutěž Dívka roku a slavnostně představeno 14 finalistek pro letošní ročník. Jedná se o celostátní soutěž pro dívky 13 - 15 let. Tento rok se uskuteční již 27. ročník dne18. 6. 2016 v Jičíně s tématem "H2O" . ,,Cílem soutěže je zapojit všechny přihlášené dívky do programu pomoci druhým. V roce 2012 jsme si vybrali Nadační fond Krtek, který léčí onkologicky nemocné děti. Tím naše finalistky pomáhají a uvědomují si, jaké je štěstí být zdravý," řekla produkční Kristýna Sklenářová. Patronkou soutěže je Gabriela Kratochvílová, která soutěží před lety také prošla.

Číst dál: Korunka Esence vody pro charitativní soutěž

Miss Liberecký kraj 2016

Liberecký kraj má další královnu krásy, kterou ozdobila korunka z dílny ŠENÝR Bijoux.

23.4.2016 byly korunovány nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Vítězkou se stala Tereza Koubková z České Lípy, 1. vicemiss je Veronika Horáková z Liberce a titul druhé vicemiss získala Iva Nadějová z Turnova. Diváci v sále zvolili Miss Sympatie, finalistku z Jablonce nad Nisou, Nikolu Kloudovou, která také získala titul Miss Press Liberecký deník 2016. Miss Internet a-net 2016 se stala Veronika Horáková.

Číst dál: Miss Liberecký kraj 2016

ŠENÝR BIJOUX špičkový výrobce korunek vytvořil korunky pro soutěž Česká Miss 2011 - 2015

Pro tento rok 2016 NE.

Plně se od korunky distancujeme, nemáme s ní nic společného. Z naší dílny nepochází ani návrh, ani zpracování!

ŠENÝR NENESE ODPOVĚDNOST ZA KORUNKU PRO ČESKOU MISS 2016

SOŠKA Z ČESKÉHO KŘIŠŤÁLU na České Miss 2016

Pro letošní ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2016 vyrobili v jablonecké dílně ŠENÝR Bijoux novinku pro dívky, které se umístí v doplňkových soutěžích. V minulosti zdobily korunky od ŠENÝRU vítězky České Miss z let 2011 až 2015.

SOŠKA Z ČESKÉHO KŘIŠŤÁLU NA RUČNĚ BROUŠENÉM PODSTAVCI Z OPTICKÉHO SKLA

je složena skoro z 500 kamenů vsazených do stříbrem pokoveného tombaku. Soška znázorňuje siluetu Miss se šerpou, tak jak nám ji vyobrazuje logo soutěže Česká Miss. Na skleněném podstavci je metodou vypískování vepsán ročník soutěže "2016" . Dle návrhu majitelky Šenýru Olgy Kopalové byl precizně vyroben skláři firmy František Halama.

Číst dál: SOŠKA Z ČESKÉHO KŘIŠŤÁLU na České Miss 2016

Osobnost roku Libereckého kraje 2015

17. 3. 2016 se konalo v Clarion Grandhotelu Zlatý lev v Liberci slavnostní vyhlášení výsledků čtenářské ankety Osobnost roku Libereckého kraje, nad kterou převzal záštitu hejtman Martin Půta. ŠENÝR Bijoux je partnerem této skvělé akce.

Na pódiu se vystřídalo 15 nových osobností, mezi které čtenáři rozdělili celkem 2 978 hlasů.

V kategorii podnikání a management to byli Ing. Jiří Urban ze společnosti SYNER, Jiří Jakoubek z rodinné firmy Jakub a RNDr. Miloslav Studnička, CSc., ředitel Botanické zahrady Liberec.

V kategorii veřejná správa včetně zdravotnictví a sociálních služeb zvítězila Ing. Taťána Janoušková, ředitelka Hospice sv. Zdislavy, následovali pedagog a kulturní pracovník Zdeněk Pokorný a přednosta Traumacentra a lékařský ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. (za nemocného kolegu převzal ocenění primář urologie MUDr. Jan Mečl).

Číst dál: Osobnost roku Libereckého kraje 2015

Jablonecký ŠENÝR v Číně aneb První přímou linkou rovnou do Jablonce

Ve čtvrtek 25. února 2016 spojil poprvé českou a sečuánskou metropoli Chengdu přímý let.

Letadlo Airbus A330-200 čínských aerolinek Sichuan Airlines přistálo v 12:15 SEČ v Praze po desetihodinovém letu.

Přímou linku inicioval prezident ČR Miloš Zeman, na základě nově otevřených trhů v západní Číně. Nové letecké spojení je pro obchodníky obou zemí ideální.

Číst dál: Jablonecký ŠENÝR v Číně aneb První přímou linkou rovnou do Jablonce

Spokojení zákazníci

08.jpg

Odkazy

facebook

Tradičně zdobíme
ČESKOU MISS

Reklama

ELA-vanoce2012-CZ-small


  • evden eve nakliyat
  • hacklink hacklink satışları hacklink