Novinky

Miss Gypsy pomohla vybrat peníze na popálenou Natálku

V sobotu 1.10.2016 se v Ostravě konala Miss Gypsy pořádaná Unií Olašských Romů. Cílem večera bylo podpořit Natálku Kudrikovou, která v roce 2009 jako dvouletá holčička utrpěla popáleniny po útoku neonacistů a také prezentovat rómskou kulturu a tradice na vysoké úrovni.

Akci podpořily známé tváře v čele s Michalem Davidem a Dominikou Myslivcovou. ŠENÝR Bijoux vytvořil korunky pro vítězky.

Číst dál: Miss Gypsy pomohla vybrat peníze na popálenou Natálku

Nový muzikál pro děti Alenka v kraji zázraků ozdobil jablonecký ŠENÝR Bijoux

V divadle Hybernia byla slavnostně uvedena 22.9.2016 premiéra nového rodinného muzikálu, který produkční společnost Pixa-pro nazvala Alenka v kraji zázraků.

Dílo od scénáristů Jana a Aleny Pixových, kteří mají na svém kontě úspěšná představení Sněhová královna nebo Kapka medu pro Verunku, tentokrát zhudebnil slovenský popový král, Vašo Patejdl. Texty k písním napsala Kristýna Pixová. V hlavních rolích se představila Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, David Gránský či Bořek Slezáček. Režisérské taktovky muzikálu se ujal oceňovaný mladý tvůrce Matěj Balcar, o scénu a kostýmní provedení se postaral Martin Černý, držitel ceny Alfréda Radoka z roku 2011. Kouzla a triky, jež jsou nedílnou součástí každého představení, připravil iluzionista Pavel Kožíšek.

Číst dál: Nový muzikál pro děti Alenka v kraji zázraků ozdobil jablonecký ŠENÝR Bijoux

Focení NF VERONIKY Kašákové s dětmi z dětského domova

V pondělí 20.6.2016 se konalo milé focení dětí z dětského domova ve Vysoké Peci, s kým jiným než s Veronikou Kašákovou. Ta nedávno založila svůj vlastní nadační fond. Fotky renomovaného fotografa Petra Kozlíka jr. jsou vytvořeny právě pro podporu aktivit nadace. Veronika tím zamýšlí přiblížit děti co nejvíce běžné veřejnosti. Všichni dětští modelové Julek, Sváťa, Terezka i Nikča se nemohly dospat, focení si užili. Veronika jim připravila den dle jejich vysněných představ. Zažili péči profesionálního kadeřnického salonu Honzy Kořínka a vizážistky Martiny Knížové. Dívky se ozdobily šperky jedné z nejlepších bižuterních firem ŠENÝR Bijoux Olgy Kopalové. Vystřídali několik modelů a aranžmá. Jejich ochránkyně je vždy trpělivě inspirovala k těm nejlepším fotkám.

Číst dál: Focení NF VERONIKY Kašákové  s dětmi z dětského domova

63 tisíc korun pro nemocné děti díky Dívce roku 2016

V sobotu 18.6.2016 se konalo celostátní finále soutěže Dívka roku 2016 v Masarykově divadle Jičín.

14 finalistek "Rybářek" ve věku 13 - 15 let se představilo v úvodní choreografii H2O společně s moderátorem Davidem Gránským, který předvedl, že je všestranně nadaný.

Dívky soutěžily ve 4 disciplínách, rozhovor, dance show, volná disciplína a módní přehlídka.

Číst dál: 63 tisíc korun pro nemocné děti díky Dívce roku 2016

Handmade Dreams – česká bižuterie se opět představí ve světě

To nejlepší z české módní bižuterie můžete vidět i v Praze, ŠENÝR Bijoux je nedílnou součástí. Nová výstava Českých center představí umění českých sklářů nejen doma, ale i v zahraničí. Projekt s názvem Hand Made Dreams/ Současná česká módní bižuterie hodlá oživit povědomí o české bižuterii poukazem na její rozmanitost. Přestože je tato prezentace určena převážně pro zahraniční trhy, čeští návštěvníci nezůstanou opomenuti. Výstava bude k vidění od 2. 6. do 30. 6. 2016 v Rytířské 31, Praha. Poté se přesouvá do sídla Ministerstva zahraničních věcí, do Černínského paláce. Odsud dále putuje do dalších zemí, například do Maďarska, Německa, Jižní Koreje či do Japonska. Za přípravou rozsáhlého projektu stojí trojice organizátorů: Česká centra, Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

Číst dál: Handmade Dreams – česká bižuterie se opět představí ve světě

Korunka Esence vody pro charitativní soutěž

24. 5. 2016 byla odtajněna korunka ŠENÝR Bijoux pro soutěž Dívka roku a slavnostně představeno 14 finalistek pro letošní ročník. Jedná se o celostátní soutěž pro dívky 13 - 15 let. Tento rok se uskuteční již 27. ročník dne18. 6. 2016 v Jičíně s tématem "H2O" . ,,Cílem soutěže je zapojit všechny přihlášené dívky do programu pomoci druhým. V roce 2012 jsme si vybrali Nadační fond Krtek, který léčí onkologicky nemocné děti. Tím naše finalistky pomáhají a uvědomují si, jaké je štěstí být zdravý," řekla produkční Kristýna Sklenářová. Patronkou soutěže je Gabriela Kratochvílová, která soutěží před lety také prošla.

Číst dál: Korunka Esence vody pro charitativní soutěž

Spokojení zákazníci

02.jpg

Odkazy

facebook

Tradičně zdobíme
ČESKOU MISS

Reklama

ELA-vanoce2012-CZ-small


  • evden eve nakliyat
  • hacklink hacklink satışları hacklink